З MD Fashion app простіше!
Відкрити у додатку MD Fashion
Відкрити
FINAL SALE до -70% на MD Fashion. Деталі
044 585 50 40
Karl Lagerfeld

Бренд Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld — однойменний бренд одягу і аксесуарів одного з найяскравіших дизайнерів і найбільш впливових модельєрів кінця XX століття, Карла Лагерфельда. У колекціях марки завжди можна знайти помітність, яскравість, зухвалість і ексцентричність. Відмінною рисою моделей Karl Lagerfeld є те, що їм притаманні якась брутальність, але разом з тим строгість фасонів, чіткість форм і скрупульозна уважність до деталей.

Бренд 1
Колір
Розмір
Стать
Всі фільтри
Karl Lagerfeld
Видалити все
695 товарів

Сортувати:

Популярні

Фільтри
Сортування

27 з 695 товарів

Показати ще

Бренд Karl Lagerfeld — Офіційний інтернет-магазин MD-Fashion

Karl Lagerfeld та його таємничий творець

 

За темними сонцезахисними окулярами та завжди бездоганним костюмом Карла приховувалась дивовижна особистість. Його образ здавався публіці закритим та серйозним, але друзі відгукувалися про нього, як про відкриту та щиру людину з гострим розумом. Його жадобі до знань міг позаздрити сам Леонардо да Вінчі: студія та офіси були заповнені величезними стосами книг на найрізноманітніші теми, а особиста колекція дизайнера налічувала понад 300 000 примірників. Він був відомий своїм особливим підходом до стилю, в якому урівноважувалися класичні та сучасні віяння. Бренд Karl Lagerfeld (Карл Лагерфельд) виділяється ретельно продуманими деталями до дрібниць. Він став плодом дивного внутрішнього світу дизайнера.

 

Становлення легенди

 

"На відміну від інших дітей його віку: у нього довге волосся, зачесане назад в хвостик. Він не носить шорти, тому що вважає їх принизливими. Замість цього на ньому елегантний костюм з відповідним шарфом або краваткою. Досить незвичайний вид для німецького школяра."

 

Один з найвідоміших модельєрів народився в Гамбурзі 10 вересня 1933 року.

Батько Лагерфельда був молочним магнатом, тому сім'я жила в достатку та завжди була у колі вищого суспільства. Карл був досить замкнутим дитиною, тож вільний час проводив за читанням класичних книг. До шести років він вільно говорив французькою та англійською. 

Коли Лагерфельду було 14 років, він переїхав до Парижа, де почав підробляти помічником відомих модельєрів. Однак його кар'єра кутюр'є склалася абсолютно випадково: в 1954 році, будучи 21-річним хлопцем, він потрапив на Міжнародну премію Woolmark та посів перше місце за свій ескіз вовняного пальто. Журі високо оцінили його потенціал та проклали йому шлях у світ фешн. У наступні 65 років мода стала основою його творчості, але він не зупинявся на цьому та розширював свої знання в області інтер'єрного та фото-мистецтва. Цьому сприяв невблаганний розум та безмежні джерела натхнення дизайнера: від людей та місць до мистецтва та поп-культури. Талант Лагерфельда вийшов за рамки моди та включив ілюстрацію стилізацію та публіцистику. Для нього вираз свого невичерпного творчого потенціалу було внутрішньою потребою.


Створення особистого бренду

 

Більшу частину своєї кар'єри він працював на власників визнаних будинків моди в фешн-індустрії. Не задовольняючись роботою під керівництвом інших, але все ще не готовий для власного будинку, Карл Лагерфельд став одним з перших у світі позаштатних дизайнерів одягу. Час, проведений в різних ательє, вивів його на міжнародну карту його гігантська лінійка SS74 200 look лише підтвердила його геніальність. 

 

Лагерфельд був улюбленцем преси, редакторів модних журналів та своєї публіки. Це дозволило йому задуматися про створення власного іміджу і вже у 1984-ому році Лагерфельд презентував свою першу лінійку. Це були чорні, щільно прилеглі силуети та більш пікантний дизайн, що було дуже не схоже на те, що він створював для інших. Такий підхід приніс йому небувалий успіх. У 1988 році Лагерфельд підписав зі Steilmann угоду на виробництво більш доступною лінії KL і з тих пір купити товари Karl Lagerfeld могли дозволити собі всі бажаючі.

 

У наступні роки він крім усього іншого зайнявся фотографією, знімав рекламні кампанії, а також працював редактором в ряді глянцевих журналів високого класу. Фотомистецтво згодом стало одним з його найбільших пристрастей, в результаті чого з'явилося безліч томів для журнальних столиків та книг. Це, в свою чергу, призвело до відкриття книгарні 7L Лагерфельда в Парижі у 1999 році, а рік по тому  до основи Editions 7L, видавництва, присвяченого роботам в області візуальних знань.


Придбати оригінальні речі Карл Лагерфельд в Україні ви завжди можете за допомогою нашого сайту. Ми регулярно оновлюємо каталог цікавими пропозиціями і ексклюзивними новинками. Вибирайте для себе тільки найкраще, а MD Fashion вам в цьому допоможе!

 
 
 
 
 
 
повернення товарів протягом 14 днів
доставка по всій Україні від 2 до 7 днів
гарантія якості та автентичності
клубна програма отримуйте до 15% від суми покупки