З MD Fashion app простіше!
Відкрити у додатку MD Fashion
Відкрити
Додатково -5% при оплаті карткою на сайті. Деталі
044 585 50 40
6 травня 2024

Як перевірити сумку Guess на оригінал?

Як перевірити сумку Guess на оригінал?

Завдяки елегантному дизайну та відомим логотипам, сумки Guess стали бажаною модною річчю. Але зі стрімким зростанням популярності з’являється темна сторона: на ринок проникає потік контрафактної продукції. Не попадіться в мережу шахраїв! Дізнайтеся, як відрізнити оригінальну сумку Guess від неякісного копіювання та переконайтеся, що ви інвестуєте в ексклюзив та автентичність.

Зверніть увагу на торгову марку

Зверніть увагу на знак Guess. Обстежте виразність, узгодженість шрифту та вцілому стан. Підроблені сумки можуть мати неякісно виконані або дещо змінені логотипи. Крім того, на окремих продуктах Guess є вигравірувані логотипи або бренд. Гравірування має бути чітким, послідовним і без помилок.

Якість матеріалів

Автентичні сумки Guess виготовлені з високоякісних матеріалів. Огляньте шви, блискавки та будь-яку фурнітуру на сумці. Справжні вироби Guess добре сконструйовані з точним швом і міцною фурнітурою. Блискавки, пряжки і застібки повинні бути якісними, плавними, металевими. Підроблені сумки можуть мати нерівну строчку, неякісні блискавки або дешеву фурнітуру. Шукайте послідовні візерунки та розподіл кольорів. Невідповідність візерунків, розтікання барвників або розмиті відбитки ймовірно є ознаками підробки. Для справжніх сумок Guess використовується високоякісна шкіра, веганська шкіра або полотно. Матеріал повинен бути гладким, еластичним і міцним. Потертості, лущення або неміцні матеріали є підозрілими. Майте на увазі, що справжня шкіра зазвичай має виразний природний аромат. Сильний хімічний запах часто вказує на використання синтетичних матеріалів у підробках.

Етикетки та теги автентичності

Справжні сумки Guess зазвичай постачаються з ярликами та етикетками, які містять інформацію про продукт, наприклад склад матеріалу, інструкції з догляду та серійні номери. Перевірте, чи немає на цих ярликах орфографічних помилок, невідповідних шрифтів або відсутності інформації, оскільки це може бути ознакою підробки.

Ціна

Як перевірити оригінал сумки Guess, якщо ціна здається надто хорошою. Автентичні сумки Guess не продаються з суттєвими знижками. Будьте обережні, якщо ціна сумки значно нижча за роздрібну ціну, це може бути сигналом про підробку, особливо на незнайомих веб-сайтах. Дотримуйтеся авторизованих продавців або авторитетних онлайн-платформ. Завжди вимагайте квитанцію від перевіреного продавця. Це є доказом покупки та допомагає з поверненням, якщо це необхідно.

Пакування

Автентична сумка Guess жіноча або чоловіча постачаеться з належною упаковкою, включаючи пакети для пилу та етикетки. Перевірте якість упаковки на наявність ознак автентичності. Підроблені пакети можуть надходити в неякісну упаковку або упаковку з поганим друком.

Досліджуйте і порівнюйте

Ознайомтеся з конкретними деталями сумки Guess, які вас цікавлять. Порівняйте її з автентичними зображеннями, доступними на офіційному веб-сайті Guess або в авторизованих продавців. Зверніть увагу на будь-які розбіжності в дизайні, кольорі чи деталях. Подивіться на відгуки або репутацію продавця. Клієнт, швидше за все, правдиво відгукується про справжність товару. Якщо ви бачите лише декілька поганих коментарів, швидше за все, це може бути фейк. Але якщо ви бачите 5 або більше коментарів «підроблена сумка» або «підроблений продукт» або «неможливо підтвердити справжність», тоді ви можете сміливо довіритися відгукам.

Огляньте внутрішню частину сумки

Підроблені сумки часто мають неякісну підкладку та внутрішнє оздоблення. Перевірте внутрішню частину сумки на відповідність швів, якісний матеріал підкладки та правильне розміщення ярликів. Guess – це доступний бренд, який має широкий асортимент сумок. Але існує паралельний ринок, присвячений їх імітації, і недобросовісні постачальники виробляють підроблені продукти GUESS і продають їх за нижчими цінами. Але тепер ви знаєте, як перевірити оригінальність сумки Guess. А ще легше буде просто зайти в магазини або на сайт MD Fashion і вибрати найкращий для себе варіант.

 • 1 2
  29
  ONESIZE Жіночий бежевий рюкзак з візерунком Guess Жіночий темно-сірий рюкзак з візерунком Guess Guess Жіночий темно-сірий рюкзак з візерунком Guess 5 592 грн 6 990 грн
  -20%
 • 2 3
  21
  ONESIZE Жіноча чорна сумка ELIETTE GIRLFRIEND CARRYALL Guess Guess Жіноча чорна сумка ELIETTE GIRLFRIEND CARRYALL Guess 5 733 грн 8 190 грн
  -30%
 • 3 4
  44
  ONESIZE Жіноча біла сумка з візерунком Guess Guess Жіноча біла сумка з візерунком Guess 5 931 грн 6 590 грн
  -10%
 • 4 5
  18
  ONESIZE Жіноча чорна сумка Guess Guess Жіноча чорна сумка Guess 4 314 грн 7 190 грн
  -40%
Де купити сумку Guess?
 • Stem/Walker Київ Respublika Park, вул. Кільцева дорога 1
 • Stem/Walker Київ ТЦ "Piramida", вул. Мішуги, 4
 • Walker Київ ТРЦ "Gulliver" , пл. Спортивна, 1а
Gant: що це за бренд?
Наступна стаття
Gant: що це за бренд?