З MD Fashion app простіше!
Відкрити у додатку MD Fashion
Відкрити
Додатково -5% при оплаті карткою на сайті. Деталі
044 585 50 40
12 лютого 2024

Calvin Klein: як відрізнити підробку?

Calvin Klein: як відрізнити підробку?

Бренд, якому у 2024 році виповнюється 56 років, продовжує підкорювати світ своїм мінімалізмом та естетикою, Calvin Klein не перестає дивувати та постійно оновлює себе, покладаючись на міцні корені у креативності та провокації. Однак зі зростанням популярності цього бренда зросла і кількість підробок. Якщо ви шукаєте оригінальний товар, ось кілька порад, як відрізнити оригінал Calvin Klein.

Логотип та відомі елементи бренда

Уважно розгляньте логотип Calvin Klein, представлений на етикетках та ярликах. Оригінальні продукти характеризуються чітким та ретельно опрацьованим логотипом. Зверніть увагу на використання брендового шрифту, кольорів та розташування логотипа, які мають бути чіткими та однорідними.

Ярлики та бірки

Всі товари представлені з високоякісними ярликами та етикетками, що містять докладні описи складу та інших характеристик продукту. Зверніть увагу на якість швів та надійність кріплення ярликів – вони повинні бути акуратно прошиті та закріплені.

Якість матеріалу

Якщо ви любите саме спідню білизну або хочете купити труси жіночі Calvin Klein, важливо знати, як відрізнити труси calvin klein від підробки. Найголовніше - це тканина, огляньте і помацайте її. Calvin Klein білизна оригінал повинна бути гладкою, приємною на дотик і не мати неприємного запаху.

Перевірка пакування

Оригінальні товари мають якісне та чітке пакування. Пляшки та коробки повинні мати чіткі написи, а також відсутність будь-яких ознак пошкоджень чи помилок. Пам'ятайте, що оригінальні вироби завжди поставляються з належними наклейками, інструкціями з використання та іншими документами.

Купуйте у надійних магазинах

Вибирайте товари відомих авторизованих роздрібних магазинів чи офіційних дилерів Calvin Klein. Уникайте надмірно дешевих пропозицій, оскільки це може бути ознакою підробленого товару. Якщо ви все ще вагаєтесь і думаєте над тим, як перевірити оригінал Calvin Klein, завжди краще консультуватися з офіційним представником або перевіряти оригінальність за допомогою офіційного вебсайту бренда. Щоб не помилитися з інтернет-магазином, є кілька характеристик вебсайтів, які пропонують контрафактну продукцію або не можуть доставити замовлений вами товар:

 • На вебсайті часто практично немає контактної інформації, такої як назви компаній, фізичні адреси або адреси електронної пошти та номери телефонів.
 • Вебсайт не буде захищати ваші особисті дані та інформацію про кредитну картку, а також не буде використовувати HTTPS:// або маленький символ замку поряд з адресою вебсайту.
 • Іноді вебсайт дублює офіційний вебсайт Calvin Klein, хоча доменне ім'я може не мати відношення до бренда.

 

Дотримуючись наших порад можна також з легкістю розібратися, як перевірити справжність сумки Calvin Klein або як перевірити взуття Calvin Klein. Найголовніше – це оглянути матеріали, етикетки та якість виготовлення. Таким чином ви точно зрозумієте, як перевірити кельвін кляйн на оригінальність! Заходячи на сайт MD-Fashion, можна не боятися за оригінальність і без сумнівів купувати брендові речі!

 • 1 2
  14
  ONESIZE Жіноча жовта сумка CK MUST MINI TOTE Calvin Klein Calvin Klein Жіноча жовта сумка CK MUST MINI TOTE Calvin Klein 4 792 грн 5 990 грн
  -20%
 • 2 3
  19
  75 80 85 90 Жіночий білий шкіряний ремінь CK LOGO BELT 3.0 Calvin Klein Calvin Klein Жіночий білий шкіряний ремінь CK LOGO BELT 3.0 Calvin Klein 2 990 грн
 • 3 4
  39
  ONESIZE Жіноча бежева сумка RE-LOCK QUILT Calvin Klein Жіноча чорна сумка RE-LOCK QUILT Calvin Klein Жіноча руда сумка RE-LOCK QUILT Calvin Klein Calvin Klein Жіноча руда сумка RE-LOCK QUILT Calvin Klein 7 032 грн 8 790 грн
  -20%
  тільки online
 • 4 5
  52
  80 85 90 Жіночий шкіряний двосторонній ремінь ROUND REVERSIBLE BELT SAFFIANO Calvin Klein Calvin Klein Жіночий шкіряний двосторонній ремінь ROUND REVERSIBLE BELT SAFFIANO Calvin Klein 2 990 грн
Де купити Calvin Klein?
 • Calvin Klein Київ ТРЦ "River Mall", Дніпровська набережна, 12
 • Calvin Klein Київ ТРЦ "Gulliver"м. Київ, вул. Спортивна, 1а
 • Calvin Klein Jeans Київ ТРК «Blockbuster», пр-т. Степана Бандери, 36
 • Calvin Klein Дніпро ТЦ "Most City", вул. Глінки, 2
 • Calvin Klein Харків ТРК "Nikolsky", вул. Григорія Сковороди, 2а
 • Calvin Klein Одеса ТРЦ "City Center", пр-т. Небесної Сотні, 2
 • Calvin Klein Львів ТРЦ "Victoria Gardens", вул. Кульпарківська, 226а